Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir Klima Servisi  444 33 19

Kapasite tespiti, mekânın yapısı ve ısı kazanımıyla doğru orantılıdır. Klima çevrimi kapalı çevrim olduğu için seçilecek ürünün verimliliğinde mekândaki hava hacmi mutlaka dikkate alınmalıdır. Daha doğru bir kapasite tayini için ısı kazancını etkileyen coğrafi bölge, mekân tipi, cam alanı, kişi sayısı, aydınlatma gücü gibi faktörler dikkate alınmalıdır. Klimanızın kapasite tespitini yaparken, tüm hesaplama kriterleri dikkate alınarak hazırlanmış olan internet sitemizdeki ” Hızlı Klima Keşfi “ sayfamızdan ücretsiz olarak istifade edebilirsiniz. İhtiyacınız olan klima kapasitesini hemen hesaplamak ve size en uygun klima modellerini incelemek için lütfen tıklayın. Klima Keşfi Nasıl Yapılır?

 

Başakşehir klima servisi klima cihazları, içerisindeki gazın buharlaşma ve yoğunlaşma özelliğinden faydalanarak ortamda bulunan ısıyı dışarı atarlar. Spit klimalarda iç ünite içinden geçen gaz ortamdaki ısıyı emerek buharlaşır. Bu sayede ortam soğur. Buharlaşan gaz dış üniteye geldiğinde yoğuşur ve emdiği ısıyı dışarı atar. Bu işlem gerçekleşirken elektrik sadece iç ve dış ünitedeki fan motorları ve gazın cihaz içindeki dolaşımını sağlayan kompresör elektrik enerjisi harcar. Türkçe karşılığı ısı pompası anlamına gelen klimalar elektrik enerjisini direkt olarak ısıya çevirmek yerine dışarıdaki ısıyı içeriye taşıyarak ortamı ısıtırlar. Isı pompası özelliği olan klimalar soğutmayı gerçekleştirdikleri gibi ısıtmayı da içerisindeki gazı yoğuşturarak ve buharlaştırarak gerçekleştirirler.

 

Başakşehir klima servisi, bakım, onarım ve montaj noktasında her türlü desteği sağlamaktadır.

 

Talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Yaşanan tüm arızalar kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca farklı adreslere taşınan müşterilerimiz için demontaj hizmeti de verilmektedir. Başakşehir klima servisi, garantisi süresi dolmuş olan tüm marka ve modeller içinde arıza çözüm desteği sunmaktadır. Firmamız sadece uzman teknisyenler ile hizmet vermektedir. Dolasıyla tamir işlemleri sırasında klimalara zarar verilmesi söz konusu değildir. Ayrıca firmamız özel bir teknik servis olmasına rağmen yetkili servislere göre daha ekonomik bir hizmet vermektedir. Bakım zamanı gelmiş olan tüm cihazlar endüstriyel ilaçlar ile temizlenmektedir. Bünyemizden işlem gören klima modellerinde aynı arızalar ile karşılaşılması da söz konusu değildir.

 

 

Başakşehir Klima Teknik Servisi

Yanlış kullanılan veya bakımı düzenli yapılmayan klimalar belirli bir süre sonra kompresör, gaz eksiliği veya yağ basıncı gibi arızalar vermektedir. Başakşehir klima teknik servis ekiplerimiz ise bahsi geçen tüm arızaları bilimsel yöntemler ile tamir etmektedir. Ayrıca tıkananfiltreler veya donan bakır borularda ekiplerimiz tarafından özenle temizlenmektedir. Başakşehir klima servisi, müşteri memnuniyetini sağlamak adına ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca cihazların montaj yerinin belirlenmesi noktasında da talep edilen adreslere keşif ekibi yönlendirilmektedir. Firmamız tüm marka ve modellerin yedek parça parçalarını da 1 iş günü içerisinde tedarik etmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara