Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi  444 33 19

Sayesinde müşterilerimizin karşılaşmış olduğu tüm sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Klima modellerinde genel olarak gaz eksilmesi, bakır boru ezilmesi ve ana kart arızası gibi problemler gözükmektedir. Uzman personellerimiz sayesinde bahsi geçen tüm olumsuz durumlar kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Beylikdüzü klima servisi, her markanın ürün modelleri içinde bakım, montaj ve demontaj imkânı sunmaktadır. Yeni yaşam alanlarına takılması planlanan cihazların yeri ise yine uzman personellerimiz tarafından belirlenmektedir. Ayrıca Beylikdüzü klima servisi tarafından onarılan cihazların soğutma ve ısıtma kapasiteleri bir hayli artmaktadır. Bakım uygulamaları sırasında özel ilaçlar kullanılmaktadır. Firmamız garantili, garantisiz hiç far etmeksizin tüm klima modellerini ekonomik fiyatlar ile tamir etmektedir. Öncelik ise her zaman müşteri memnuniyetine verilmektedir.

Beylikdüzü Klima Teknik Servisi

Beylikdüzü klima teknik servisi, Vestel, Toshıba ve Daıkın tarafından üretilen cihazları bilimsel yöntemler ile onarmaktadır. Onarım işlemlerinde ise yüzde yüz orijinal olan yedek parçalar kullanılmaktadır. Firmamız cihazların ana kartlarını, soketlerini ve en önemlisi bakır boru girişlerini koruma altına almaktadır. Demontaj uygulamalarında plastik kapakların çizilmesi, boruların ezilmesi veya gaz kaçağının oluşması söz konusu değildir. Beylikdüzü klima teknik servis hizmetleri sayesinde ev ve ofislerde kullanılan tüm klima çeşitleri profesyonel bir çalışma prensibine kavuşmaktadır. Ayrıca her marka ve model içinde kumanda satışımız mevcuttur. Firmamız montaj desteğini maksimum 1 iş günü içerisinde vermektedir.

Klima Bakımını NEDEN YAPTIRMALIYIZ?

Büyük şehirlerde ikamet edenler bilirler ki, yazın kavurucu sıcakları çekilmez olur; beton blokların arasında, cılız park ve bahçeleri olanlar biraz şanslı olsa da çoğunlukla bir ağaç gölgesi bile bulamazsınız. Üstelik nemin iyice arttığı, temmuz ağustos sıcaklarında ağaç bile fayda edemez. Evinize girdiğinizde rahat bir nefes almak, serin bir ortamda uyumak hayati önem taşır. Bu nedenle günümüzde klima artık lüx değil, doğal bir ihtiyaç sınıfına çoktan girmiştir.

Üstelik teknoloji harikası yeni dönem klimalar ile evinizin havası her zaman istediğiniz sıcaklık ve nem ayarında, sessiz, iyonize sistemlerle sağlığa faydalı, ekonomik ve de mükemmel performansla çalışabilmektedir. Peki, almış olduğunuz klimanın her zaman aynı performansla çalışmasını istemez misiniz? Klima montaj bakım servisimiz Beylikdüzü klima bakımı ve montaj işlerinde teknik servisimiz ES Klima İstanbul ve civarında hizmet vermektedir. Hangi vakit aralığı olursa olsun 7/24 aradığınızda, klima sorunlarınıza en kısa süre içerisinde müdahale edebiliriz.

Servis hizmetleri için küçük bir servet ödemenize rağmen klimanızdan istenilen verim alınamamış, sorununuzda hiç bir değişiklik olmamış bile olabilir. Es Klima Hizmetleri olarak, en iyi hizmeti en düşük fiyata sunma hususunda hizmet verdiğimiz müşterilerimiz referanslarımızdır. Es Klima’da ödenilen her kuruşun karşılığı fazlasıyla karşılık bulur. Teknik personelimiz, rakiplerimizi kıskandıracak kadar yetkin, bilgili ve deneyimlidir. Bakım ve onarım, remontaj, demontaj hizmetlerinde Beylikdüzü klima bakımı hız, esnek zamanlı çalışma, güvenilirlik temel prensiplerimizdir.

Tüm yaptığımız işin performansı garantimiz altındadır. Zaman içerisinde klima içerisine doluşan toz partikülleri, yoğun nem, düzensiz voltaja bağlı enerji sirkülâsyonu gibi sebeple arızalanabilir, verimliliği azalabilir. Klimaların en az yılda bir kez bakımının yaptırılarak performansının da test edilmesi gerekmektedir. www.esklimaservis.com

Rutin bakımları yapılan klimalar, aldığınız günkü performansı ile çalışmaya devam eder, sağlıklı havanıza tekrar kavuşursunuz. Klimanızın başka bir mekâna, nakli gerektiğinde demontaj ve remontaj işleri, Es Klima Hizmetleri tarafımızdan rahatlıkla halledilebilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için 7/24 telefonlarımızı arayabilir, esklima.com web sitemiz üzerinden online fiyat teklifi alabilirsiniz. Klima bakımınızı yaptırın, her zaman rahat nefes alın!

Call Now ButtonTıkla Ara