Büyükçekmece Klima Servisi

Büyükçekmece Klima Servisi  444 33 19

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve parçacıkları filtre eden cihazlardır. Klimalar, konutlardan araçlara, işyerlerinden eğitim mekânlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar. Klima artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç duyulan bir cihaz olmuştur. Bunu oluşturan ana etken gelişen teknoloji ile bütünleşen klimalardan daha az enerji ile daha fazla verim alınmasıdır. Hızla gelişen klima teknolojisini yakından takip edemediğimiz için ısıtma ve soğutma ihtiyacımızın karşılanmasında klimaların maliyetlerinin ve harcamalarının yüksek olduğunu düşünüyoruz. Bunun aksine teknolojideki gelişmelerle bütünleşen klimalar oldukça ekonomik ve sessiz hale geldi. Elektrik harcamaları ve bakım maliyetleri azaldı. Yeni üretilen klimalarda az enerji harcanarak çok kaliteli hava elde edilmektedir. Büyükçekmece klima servisi

ısıtma ve soğutma özelliklerinin yanında teneffüs ettiğimiz havayı kötü kokulardan arındırarak temizlemektedirler.

Büyükçekmece klima servisi ile uygulanan elektrostatik ve karbon filtreleme yöntemlerine antifungus kaplama özelliği de eklenerek sterilizasyon artırılıp hava kalitesi yükseltilmiştir. Uzaktan kumanda sistemine kazandırılan I FEEL (hissediyorum) özelliği sayesinde klimanız ortamın ısı derecesini sizin ısı ihtiyacınıza göre en yakın değerlerde dengeleyebilmektedir. Egzost özelliği ile ortamdaki sigara dumanı gibi kötü ve zararlı kokuları tamamen yok edebilmekte, isteğe bağlı olarak taze hava alabilmektedirler. Klimalardaki ionizer özelliği sayesinde astım rahatsızlığı gibi nefes alma güçlüğü çekenler artık daha rahat nefes alabilmektedirler. Otomatik sıcaklık kontrolü ile ortamın sıcaklığını ölçerek arzu edilen derece elde edilene kadar çalışmayı sürdürüp dış hava şartlarına rağmen iç ortamdaki sıcaklığı sabit tutarlar.

Büyükçekmece Klima Tamircisi

Büyükçekmece klima servisi otomatik ve mekanik hava yönlendirme kanatçıkları sayesinde havayı sağa sola, aşağı yukarı homojen bir biçimde dağıtırlar. Böylece klimadan kaynaklanan rahatsızlıklar da önlenmiş olur. FUZZY konumunda mikroişlemci kontrolü ile kullanıcı alışkanlıklarını belirleyerek sıcaklık ayarı ve fan hızı seçimini hafızadan yapabilmektedir. Klimalardaki anti bakteriyel filtreler kullanıcı tarafından hiçbir zorluk çekilmeden sökülüp yıkanabilir şekilde yeniden tasarlanmıştır. SLEEP (uyku) konumunda uyku için ideal konfor şartları oluşturularak ortam ısısı 7 saate kadar kontrollü olarak azaltılıp artırılmaktadır. Ortamın sıcaklık değerini klimanın kumandasından öğrenebilmekteyiz.

Büyükçekmece Klima Ustası

Klimalar hayatımız içerisinde yerini almış teknolojik ürünler olarak göze çarpmaktadır. Isınma ve soğutma aracı olarak kullanılan bu ürünlerin bakımları belirli periyodik aralıklarda yapılması gerekmektedir. Firmamız geçmişten gelen klima servisi tecrübesini geleceğe taşıyarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Geniş hizmet ağı ile müşterilerimizin yanında yer almakta ve garantili servis ile hizmet işini yürütmekteyiz.

Bünyemizde bulunan çalışanlarımızın hepsi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı tüm klimalarınız kısa bir süre içerisinde tamir edilmekte ve size teslim edilmektedir. Klimalar kullanım alanları oldukça geniş olup, her yerde kullanılmaktadır. Evlerde işyerlerinde kullanılan bu klimalar yaz aylarında serinlemeniz için önemli bir görev görmektedir. Klimalarda yüksek verim alınmak isteniyorsa belirli aralıklarda bakımlarına özen gösterilmelidir.

Firmamız bu bakım işini kaliteli olarak yapmakta ve klimanızı temizleyerek daha yüksek verimde çalışmasına olanak sunmaktadır. Büyükçekmece klima servisi olarak hizmet işini yürüten firmamız size daha iyi hizmet vermek için teknolojiyi yakından takip etmekte ve servis işinde yenilikçi çözümler üretmektedir. Kullandığınız klimanızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve arıza hakkında bilgi vererek, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Profesyonel teknik ekibimiz klimanızı incelemek üzere belirttiğiniz adrese gelerek klima üzerinde inceleme yaparak , oluşan arızayı en kısa zaman içerisinde giderirler. Ayrıca klimanızın gerekli olan bakımı da yapılarak size bilgi verilir. Tüm bu hizmetler size özel ücretlerle yapılmaktadır. Servis konusunda ekonomik fiyat politikası benimseyen firmamız bu sayede ve kaliteli hizmeti ile ismini duyurmayı başarmış ve Büyükçekmece Klima Servisi olarak en çok tercih edilen isim olmayı başarmıştır.

Firmamız her türlü marka klimanın servis hizmetini yapmaktadır. Bundan dolayı kullandığınız klima ne olursa olsun müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamız müşterilerini mağdur etmeden çözümsel sonuçlar üretmekte ve bu ilke ışığından müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı klima servisi konusunda bizi tercih etmeniz durumunda hem profesyonel hizmet alacak hem de ekonomik fiyat politikasından yararlanabileceksiniz. Bu sayede klimanızdan daha fazla verim alabilecek ve uzun süreli kullanım sağlayabileceksiniz.

Büyükçekmece 19 Mayıs, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Batıköy, Celaliye, Cumhuriyet, Dizdariye, Fatih, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaağaç, Kumburgaz, Mimarsinan, Muratbey, Muratçeşme, Pınartepe, Türkoba, Ulus, Yenimahalle, Çakmaklı, Klima servisi çağır 7/24

Call Now ButtonTıkla Ara