Electra Klima Servisi

Electra Klima Servisi

Electra Klima Servisi

Electra klima servisi

Firmamız, 25 yıllık Klima Servis tecrübesi olan bir firma olarak sizlere Electra klima servisi hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler arasında, klimaların rutin bakımları, montajı ve demontaj hizmetleri tamir ve onarım hizmetleri gibi görevler yer almaktadır. Electra klima servisi firması olarak benimsemiş olduğumuz anlayış çerçevesinde garantili ve müşteri %100 memnuniyeti odaklı çalışma yapmaktayız. Electra klima yetkili servis bünyesinde çalışan uzman ekiplerimiz yaptıkları görevleri, son derece titiz ve temiz  çalışmalarla yürütmektedirler.

Electra klima bakımı

 Sağlıklı bir yaşam ve Electra klimanızın daha uzun süre çalışmasını istiyorsanız Electra klima bakım servisi olan firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Klimalar hava akışı ile iş  gördükleri için, cihazın mevsim geçişlerinde, yılda iki kez, bakımları yapılması gerekmektedir. Yapılacak Electra klima bakımı için profesyonel elemanlarımız tarafından kapsamlı bir şekilde soğutucu gazın gerekli kontrolleri yapılmaktadır. Bu temizliğin kesinlikle aksatılmaması gerekir. Çünkü hava kanallarından klima ile ev ve iş yerleriniz içerisine bakteri ve mikroplu hastalıklar girebilir. Oluşan endişelerden kurtulmak için güvenilir ve hızlı hizmet kalitesine sahip olan firmamızı arayabilirsiniz. Unutmayınız ki klima bakımı sağlığımız için önemli bir konu ve nasıl ki sevdiklerimiz hasta olduğunda hemen hastaneye götürüp gerekli tedaviyi yaptırıyorsak Çocuklarımızın veya kendinizin hasta olmaması içinde klima bakımını zamanında yaptırmalıyız. Bakımı yapılmayan klimaların Tehlikeli Mikroplar saçtığını unutulmamalıdır.

Electra klima tamiri Arızaları 

 Son teknolojik ekipmanlarımızla Uzman tamir ve onarım işleri ile ilgilenen firma çalışanlarımız, deneyimli özellikleri ile tüketicilerin her türlü ihtiyacına uygun olan en konforlu çözümü sunmak için faaliyet göstermektedir. Periyodik klima bakımları klima onarım ve electra klima tamiri işleri söküm ve montaj hizmetleri ve servis hizmetleri kaliteli ve özenli bir şekilde verilen hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Electra klimanız hakkında her türlü soru ve problemleriniz için klima servisi İstanbul hizmet numaramız olan, 444 33 19  Çağrı merkezini arayabilirsiniz. Electra klima arızaları artık 25 yıllık tecrübemizle sorun olmaktan çıkıyor.

Electra klima montajı

Electra klima montajı cihaz için elde edilecek verim ve güvenliğiniz için çok büyük önem taşımaktadır. Bu sebep ile Electra klima montajı ve söküm işlemleri ve diğer teknik bilgilere hakim olan Electra klima teknik servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Electra Klima De-montaj sırasında sökülecek parçaların zarar görmeden sökülmesi ve montaj işleminde sorun teşkil etmeyecek şekilde sökülmesi gerekmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara