Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi   444 33 19

Eyüp Klima Servisi deneyimli ve tecrübeli bir kadroya sahiptir. Klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı hizmetlerini güvenle sizlere sunmaktadır.

Gün içinde , 25 yıllık uzman kadromuzdan  hızlı ve güvenilir teknik servisi hizmeti için hemen arayın .

Klimadaki sorunlara uzman kişiler tarafından yapılacak doğru müdahale, cihazınızın ömrünü uzatacaktır. Günümüz piyasasında genelde müşteriler en ucuz klima tamircisini tercih etmektedir.

Klima Servisleri içerisinde en iyi klima servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Kayra Group  Servis Hizmetleri ,hizmetlerini müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştiriyor.

Klima Servisi denilince ilk akl- gelen markalardan birisi olan Kayra Group  Servis Hizmetleri, en iyiye en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için sizin faydanıza olabilecek şekilde çalışıyor.

Nasıl derseniz?

Klimalar sürekli ortamda bulunan havayı devir dayım ettiği için o an ortamdaki mikropların da devir dayımını yapar. Yalnız mikropların bir kısmı
klimaların iç ünitelerinin ön panellerinde bulunan rezidanslara yapışarak insan sağlığını olumsuz olarak etkilemekte ve çeşitli hastalıklara neden olmaktadır.

Klima bakımı ve temizliği esnasında kullanılan kimyasallar sayesinde, klimaların tüm parçaları bu mikroplardan arındırılmaktadır.

Eyüp klima servis hizmeti veren firmamız klima teknik servis alanında Ustalık Belgeli ekip ile Eyüp ve mahallelerine  klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. klima servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Klimalar hemen hemen herkesin evin de bankalar da rastauranlar da sinemalar da ve sinema salonların da konutlar da en aktif bir şekil de kullanılan bir teknolojik cihazdır. Yaz mevsimlerin de serinlemek amaçlı kış mevsimlerin de ise ısınma ihtiyacınızı karşılama amacıyla kullanılan ve kullanım açısından kolay ve aktif olan bir cihazdır.

Bu klima cihazları da diğer teknolojik ürünler olan bulaşık makinesi kurutma makinesi gibi bazı olumsuz durumlardan kaynaklı olarak ve ya yanlış elektrik verim akımından kaynaklı olarak arızalar meydana getirebilmekte ve ya bazı iç ve ya dış ünitelerin diğer parçaların hasar alması sonucu siz değerli müşterilerimizin kullanım ihtiyacını kısıtlayıcı durumlar meydana getirebilmektedir.

Bizler teknik servis olarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunuyor ve sizlerin kullanmış olduğunuz klimalarınızın ne marka içeriği olursa olsun her türlü bakımını onarımını tamiratını montajını yapmaktayız ve değiştirilmesi gereken arıza meydana getirmiş ve ya hasar görmüş parçaların değişimini sağlamaktayız.

Vermiş olduğumuz bu kaliteli teknik servis hizmetin de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plan da tutuyor ve % 100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara