Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi  444 33 19

Fatih Klima Servisi  günlük hayatınızı daha kolay hale getiren, hem yaz hem kış aylarında dileceğiniz sıcaklık ile sizlere hizmet veren klimalar ile birlikte iklimlendirilmek istenilen mekânda mevsimler ile doğru orantılı olarak farklı hava şartlarına maruz kalmaktadır. Bu sebeple klima bakım yılda iki kez gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

25 yıllık tecrübesiyle uzman kadromuz İstanbul genelinde hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Bu hizmetten faydalanmak için hemen arayın.

Her marka ve model klimanızın ilk günkü verimlilik ve performansı sergilemesi sağlığınızın ve güvenliğinizin tehlikeye atılmaması, klimanızın fazla enerji harcayarak bütçenize zarar vermemesi için klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir.

 

 

İstanbul’un tüm semtlerine, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale sadece Kayra Grup Servis Hizmetleri’nde ! 7/24 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, klima arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek,  Kayra Group Servis Hizmetleri’nde bir standart!

 

Klima Servisleri içerisinde en iyi klima servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Kayra Group  Servis Hizmetleri ,
hizmetlerini müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştiriyor.

Klima Servisi denilince ilk akl- gelen markalardan birisi olan Kayra Grup  Servis Hizmetleri, en iyiye en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için sizin
faydanıza olabilecek şekilde çalışıyor.

Fatih Klima Servisi

Klima klima servis hizmeti veren firmamız klima teknik servis alanında Ustalık Belgeli ekip ile Klima ve mahallelerine  klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. klima servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Fatih Klima Servisi ve Bakımı

Klimalar kullanıma bağlı olarak düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Klimalar ısıtma ve soğutma işlerini içerisindeki gaz yardımı ile yapmaktadır. Bu sebepten klimalar gaz eksiltmektedir.

Eksilen gaz klima bakımı yapılırken tamamlanır. Ve klimanın tüm parçaları tozlardan ve mikroplardan temizlenerek arındırılır. Klima bakımı yaptırmak çok önemlidir. Yaptığı tasarrufun yanı sıra bizlerin sağlığı içinde oldukça önemlidir.

+

Call Now ButtonTıkla Ara