Klima Servisi İstanbul Klima Servisleri

İstanbul Klima kullanımı sırasında maksimum verimlilikte klima kullanımı ve yüksek performans için klimalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor olması gerekmektedir. Sorunsuz kullanım için de klima kullanımı sırasında bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunların başlıcaları aşağıdaki gibidir;

İstanbul Klima Montajı

İstanbul Klima Bakımı

İstanbul Klima Tamiri

Yukarıda listelenen hizmetlerin doğru klima teknik servisinden alınması klimaların kullanımı sırasında hayati öneme sahiptir. Alanında uzman ekiplere sahip ve işini doğru şekilde yapan bir klima teknik servisinden hizmet almadığınız takdirde klimalarınızın arızalanması, performans düşüklükleri yaşanması işten bile değildir.

İstanbul Klima Teknik Servisimiz sizlere klimalarınızın her türlü ihtiyacı konusunda en iyi şekilde hizmet vermektedir ve klima teknik servisi hizmetleri konusunda beklentilerinizin üzerinde bir profesyonellik sunmaktadır.

 

Klima Bakım Servisi

Yaklaşan yaz ayları ile birlikte ev veya işyerinde kullanmakta olduğunuz klimalar için bakım ihtiyaçları doğmaktadır. Firmamız bakım konusunda çok titizdir. Alışıla gelmişin dışında klima bakımı yapan uzman ekiplerimiz klimanızı ve sizin sağlığınızı riske atmaz. Bakım işlemlerini en muntazam biçimde yapar ve teslim eder. Klima bakımı esnasında kullanılması gereken kimyasal maddeler için ehliyet gerekmektedir. Bu ehliyete sahip olan firma çalışanlarımız sizlere asla pişman olmayacağınız hizmet kalitesini sunar.

Klima Montajı Servisi

Klima montajı ekibimizde bulunan son sistem teknik servis malzemeleri ile estetik ve sağlam bir montaj garantisi verir. İç ve dış üniteleri sağlam ve terazide takılan klimalarda arıza yapma olasılığı daha çok düşer. İç dış ünite bağlantılarında hata olmaması klimanızın sağlıklı çalışmasını ve performansının yükselmesini sağlar. İç dış ünite borularının izole edilmesi yazın soğutmada, kışın ısıtmada klimanızın performansını ciddi anlamda yükseltir. Klima montaj servisimize servis formu yoluyla ulaşabilir öğrenmek istediğiniz tüm detayları sorabilirsiniz.

Bakımda yapılan işlemler:

  • Evapatör temizliği
  • Elektronik kart kontrolü
  • Gaz kontrolü
  • Filtre temizliği

Klima servisi siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.

bahçelievler klima servisi

Leave a Comment