Kağıthane Klima Servisi

Kağıthane Klima Servisi  444 33 19

Kağıthane klima servisi, uzman kadrosu ile Kağıthane ilçesinin tamamına profesyonel ve esnek klima servis çözümleri sağlamaktadır. Klima kullanıcılarının ihtiyaç duyacağı klima onarımı, klima bakımı, klima sökme, klima montaj, klima kumandası satışı gibi bir çok hizmeti gerçekleştirmektedir. Klima arızalarının giderilmesinde kullanılan parçalar cihazların orijinal parçaları olup bir yıl garantili olarak sağlanmaktadır.

Gün içinde , 25 yıllık tecrübesiyle uzman kadromuzdan hizmet almak için hemen arayın.

Pazartesi ile cumartesi günleri arası haftanın altı günü servis hizmeti veren Kağıthane klima servisi, resmi tatil günlerinde ve pazar günleri çalışmamaktadır. Sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında hizmet veren firma bir çok marka ve model de klima için servis olanakları sağlamaktadır.

Klima Servisleri içerisinde en iyi klima servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Kayra Group  Servis Hizmetleri ,hizmetlerini müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştiriyor.

Klima Servisi denilince ilk akl- gelen markalardan birisi olan Kayra Group  Servis Hizmetleri, en iyiye en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için sizin faydanıza olabilecek şekilde çalışıyor.

Nasıl derseniz?

Klimalar sürekli ortamda bulunan havayı devir dayım ettiği için o an ortamdaki mikropların da devir dayımını yapar. Yalnız mikropların bir kısmı
klimaların iç ünitelerinin ön panellerinde bulunan rezidanslara yapışarak insan sağlığını olumsuz olarak etkilemekte ve çeşitli hastalıklara neden olmaktadır.

Klima bakımı ve temizliği esnasında kullanılan kimyasallar sayesinde, klimaların tüm parçaları bu mikroplardan arındırılmaktadır.

Kağıthane Klima Bakımı

Klimalarda dikkat edilmesi uzmanlar tarafından da tavsiye edilen klima bakımı; klima ve insan sağlığı için önem arz eden konuların başında gelmektedir. Klima bakımı düzenli olarak yapıldığında enerji tasarrufu sağlamaktadır. Öte yandan olası arıza yaratabilecek sorunlara karşı da önlem almanızı kolay hale getirecektir. Klima bakımlarının yılda 2 defa yaz ve kış olarak yapılması uzmanlar tarafından da tavsiye edilen periyodik aralıktır. Firma olarak sahip olduğumuz teknik ve dünya standartlarındaki donanımlar ile bir çok marka klimanın bakımını büyük bir titizlikle takip etme işlemini üstlenmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara