Klima Bakımı Ve Arizaları Tamiri Servisi

İstanbul Klima Servis Hizmeti 

                Pratik ve hızlı olarak klima sorunlarına çözüm bulan firmamız, İstanbul‘un bütün ilçelerinde hizmet vermektedir. Kış ve yaz aylarında yaşanan tüm klima sorunlarına, profesyonel anlamda müdahale edecek klima servis uzmanlarımız, itina ile çalışma göstermektedir. Cihazın arıza yapması durumunda ekibimiz, çözüm odaklı çalışarak bu süreyi, en aza indirgemeye çalışmaktadırlar. Özellikle yaz aylarında yaşanan sorunların çilesi, artık ortadan kalkıyor.

Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile, tüm ilçelerde bulunan servislerimizden, müşteri memnuniyeti odaklı ve hızlı hizmet almanız mümkündür. İstanbul klima servis hizmeti veren uzmanlarımız, cihazların her problemi ile alakalı, özel eğitimli çalışmalarıyla çeşitli bakımlar yapmaktadırlar. Servis uzmanlarımız tarafından yapılan işlemler arasında;

  • Periyodik klima bakımları,
  • Klima servis hizmeti,
  • Klima arızaları tespiti ve tamiri,
  • Klima demontaj ve montaj taşıma hizmetleri

Bulunmaktadır. İstanbul gibi, metropol konumdaki bir şehirde onlarca klima servisleri bulunmaktadır. Fakat hangi firmanın daha güvenilir ve iyi bir hizmete sahip olduğunu kestirmek güçtür.  Beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesinden faydalanmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret ederek, gerekli bilgilerden müşteri memnuniyet düzeyimize ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizle,

25 yıllık hizmet kalitesi sunan firmamızla, iletişime geçebilirsiniz.

klima servisleri yetkili

Periyodik Klima Bakımı

                Periyodik olarak yapılan klima bakımları, yaz ve kış ayları olmak üzere en az iki kez yapılmalıdır. İç ünite temizliği düzenli olarak yapılmayan, sıcaklık değerlerinde yanlışlık olan cihazlar, sağlık açısından büyük riskler oluşturabilir. Cihazın hem sağlıklı hem de verimli olabilmesi için, firmamız bünyesindeki gibi eğitimli ve profesyonel, klima bakım uzmanlarından yardım alınması, en doğru tercih olacaktır.

Klima bakımı nasıl yapılmalıdır? Klima bakımı yapılırken, gaz ölçümlerine de dikkat edilmelidir. İç ünite ve dış ünite temizliği yapılırken, bazı kimyasallar kullanılmaktadır. Bu kimyasallar için gereken ehliyetler, bizim uzman ekibimizde mevcuttur. Bakımda yapılan işlemler arasında, gaz ve elektronik kart kontrolü, filtre ve evapatör temizliği gibi unsurlar yer almaktadır. Yaz ve kış aylarında, ev ve iş yerleriniz için, bakım servis elemanlarımızı çağırarak, kusursuz ve hızlı hizmetten yararlanabilirsiniz.

Klima Bakımı hakkında detaylı bilgi için Klima Bakımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Klima Servisi Hizmeti

                İstanbul klima servisi alanında çalışan uzmanlarımız, teknik servis olmakla birlikte, hızlı ve güvenilir işler çıkartmaktadırlar. Bulunan servis hizmetimiz, klimaların filtrelerine göre, filtrelerin değiştirilmesini ön görmektedir.

Hava filtrelerinin bakımlarının doğru bir firma tarafından yapılmaması halinde, lejyoner, astım, hasta bina gibi hastalıkların görülmesi kaçınılmaz olacaktır.

Son derece güvenilir firma ekibimiz sayesinde, sağlık riske atılmadan, kaliteli hizmetle servis hizmeti verilmektedir.

 

Klima Arızaları Tespiti ve  Tamiri

 

Klima arızaları genellikle, cihaz çalıştırılmak istendiğinde, ışıkların yanmamasıyla anlaşılabilmektedir. Kompresörün devreye girmemesiyle anlaşılan arızaların tespiti sağlanınca, güvenilir ve temiz iş yapan teknik servislerin çağırılması gerekmektedir.

 

Sigorta sorunları, ısıtma sorunları, oluşan ses problemleri, kompresör ve fan arızaları için, çeşitli yöntem ve teknikler uygulanarak en doğru şekilde tamir işlemleri yapılmaktadır.

 

Eğitimli teknik servislerimiz tarafından, uygun fiyatlara, doğru yöntemlerle klima tamiri yapmak için, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bu konuda yeterli tecrübeye ve iyi bir ekibe sahip olmayan kişilerle çalışıldığında, kişisel sağlığınızın ve klima sağlığınızın bozulmaması gibi bir husus söz konusu değildir. Muntazam bir şekilde tamir işi yapan uzmanlarımız, alışılan hizmetin dışında, son derece kusursuz becerilerle çalışma göstermektedirler.

Klima Demontaj ve Montaj Taşıma Hizmeti

                Teknik servisimiz bünyesinde barındırılan son teknolojiye sahip, estetik ve kaliteli hizmet sayeKlima tamir servisisinde, sağlam klima montajı yapılmaktadır. Türkiye’de en fazla kullanılan klima türü, split klimalar yani, duvar tipi klimalardır. Konut sektörü alanında yaşanan gelişmelerle, bu tür klimaların kullanımı oldukça artmıştır.

 

Bu kullanışlılığı sürekliliğe dönüştürebilmek için, iyi bir teknik servis tarafından montaj kurulumu gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Doğru yapılmayan montaj kurulumu sonrasında, klimaların taşınması durumunda klimada hasarlar meydana gelebilir.

 

Bu gibi durumlarda demontaj da sağlıklı olmaz. Montajı yapılan klimanın demontaj sonrası taşınması durumunda da bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle taşıma esnasında, iç ünitenin tamamen korunması gerekmektedir.

 

Bir kez montaj olmuş bir klimanın bir daha montajının yapılması bazı riskleri de beraberinde getirdiği için, İstanbul klima servisi ekibimiz gibi, tecrübeli ve işinin ehli elemanların çağrılması gerekmektedir.

 

Klima montaj servisimizden yararlanmak isteyen herkes, çağrı merkezinden bize ulaşarak, gerekli hizmete ulaşabilirler.

Klima taşıma işlemi Profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.Aksi taktirde klima taşıma esnasında ekstra masraflar çıkacağını unutulmamalıdır.

Call Now ButtonTıkla Ara