Midea Klima Servisi

Midea Klima Servisi

MİDEA KLİMA SERVİSİ 

Midea klima Servisi kullanıcılarımızı bilinçlendirmeyi prensip haline getiren firmamız, bu konuda sizlere önemli bilgiler aktarmaktadır. Son zamanların ısıtıcı ve soğutucu alanında vazgeçilmez cihazlarından bir tanesi olan klimaların, servis bakım ve montaj hizmetleri, önem gösterilmesi gereken hususlar arasında yer alıyor. Birçok tüketici, bu konuyu göz ardı ederek, cihazla ilgili teknik problemler yaşayabiliyor. Zamanla veya yanlış kullanım sonrası oluşan bu arıza diğer sorunlar için, profesyonel çalışanlarımız, sizlere gerekli desteği verecek üstün performansa sahiptir.

Midea Kullanıcılarının Yapacağı İşlemler

                Klima tamiri yapılmadan önce, kullanıcıların da denemesi gereken bazı işlemler bulunuyor. Ünite çalışmaması, sıcak hava üfleme sorunu, soğuk hava üfleme sorunu, çıtırtı ve oluşan sesli çalışma, problemi gibi problemler, cihazların en çok karşılaşılan problemleri olsa da, aslında çok sorun teşkil etmez.

 

Klima neden çalışmaz? Cihazlar, kapatıldıklarından hemen sonra açıldıkları zaman çalışmazlar. Mod değişikliklerinde de aynı şekilde belli bir süre geçtikten sonra cihaz tekrar çalışır.

 

Midea klima ısıtmıyor? Cihaz, sıcak hava üflemiyor ise, bunun sebebi, fanın birkaç dakika beklemesi olabilir. Cihaz üflemesi ile gelen kötü kokular, bazen klimaların dışarıdan aldığı yoğun havadan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, kokunun yanık kokusu olup olmadığına bakılması gerekir. Cihazdan gelen hışırtı ve çıtırtılar aslında, soğutma gazından ve sıcaklık genleşmesinden gelen seslerdir.  

 

Bu durumlarda hemen klima arıza servisi çağrılmadan, basit kontroller yardımı ile, sorunlar çözülebilir. Klima fanı çalışmıyor, klima soğutmuyor, gibi problemleriniz için, yine de bir işlem yapamıyorsanız, klima arızaları ve tamiri alanında, işinin ehli çalışan ekibimizi arayıp, detaylı yardımdan faydalanabilirsiniz.

midea klima servisiMidea Klima Servisi

 

                Midea klima arıza servisleri arasından, alanında iyi olan bir klima tamircisi (ustası) arıyorsanız, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile, müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş olan ekibimiz ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Klima kart tamiri, iç ünite arızaları, dış ünite arızaları, klima bakım ve onarım, montajı ve söküm, bakır boru kontrol ve değişimleri, fan ve gaz ayar ve kontrolleri gibi tüm Midea klima onarım ve bakım işlemleri için, profesyonel kadromuza bir telefonla ulaşabilirsinizmidea klima servisi

 

Midea Klima Arıza (Hata) Kodları

 

  • E1, E2, E3 ve E4 arıza kodları: Bu arıza kodları, sıcaklık sensörünün kap
   alı olmasını veya kısa devre hatasının bulunduğunu gösteren bir arızadır.
  • E5 arıza kodu: İç ünite ve dış ünite arasındaki haberleşmenin verdiği bir arızadır. Elektronik kart arızası olarak da tespit edilmektedir. Kart değişimleri ve kontroller sonrasında sorun giderilebilir.
  • E6 arıza kodu: Midea klima kompresör basınç hatası olarak tanımlanm

 

 • aktadır.
 • E13 arıza kodu: Midea klima kompresör faz sırası hatasıdır.
 • E14 arıza kodu: Midea klima kompresör doğru olmayan faz hatasını olarak tanımlanan bir arızayı tanımlıyor.
 • P4 arıza kodu: Midea klima iç ünitesinde sıcaklığın oldukça düşük veya yüksekliği ile alakalı olarak kompresörün kendisini korumaya aldığını bildiren bir arıza tanımlayıcısıdır.
 • P5 arıza kodu: Midea klima dış ünitesinde sıcaklığın oldukça düşük veya yüksekliği ile alakalı olarak kompresörün kendisini korumaya aldığını bildiren bir arıza tanı
 • mlayıcısıdır.
 • P7 arıza kodu: Dış ünitedeki deşarj sıcaklığının çok yüksek olmasını belirten bir arıza kodudur.
 • P9 arıza kodu: Anti soğuk hava göstergesinin devrede olduğunu belirten bir tan
 • ımlayıcıdır.
 • P10 arıza kodu: Deşarj basınç korumasının aktif olduğunu belirtir.
 • P11 arıza kodu: Emme basınç korumasının aktif olduğunu belirtir.
 • P12 arıza kodu: Mevcut aşırı yük korumasının, buz çözmeye başladığını belirten bir tanımlayıcıdır.

 

İletişim

444 33 19

Call Now ButtonTıkla Ara