Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi vestel klima servisi

 

Vestel Klima Servisi ;Kullanıcılarımızı bilinçlendirmeyi prensip haline getiren firmamız bu konuda sizlere önemli bilgiler aktarmaktadır. Son zamanların ısıtıcı ve soğutucu alanında vazgeçilmez cihazlarından bir tanesi olan klimaların servis bakım ve montaj hizmetleri önem gösterilmesi gereken hususlar arasında yer alıyor.

 

 

Birçok tüketici, bu konuyu göz ardı ederek cihazla ilgili teknik problemler yaşayabiliyor. Zamanla veya yanlış kullanım sonrası oluşan bu arıza diğer sorunlar için, profesyonel çalışanlarımız sizlere gerekli desteği verecek üstün performansa sahiptir.

Vestel Klima Servisi İstanbul

 

 

İstanbul Vestel servisi, değişen ve hızla gelişip, büyüyen İstanbul ilçelerinin , ihtiyacını karşılamak üzere servis araçlarını arttırmış ve servis saatlerini uzatmıştır.

 

vestel klima servisiİstanbul semti nüfusu yoğunluğu her geçen gün daha da artmaktadır. Bu da servis ihtiyacının çoğalmasına ve servislerin yetersiz gelmesine yol açmaktadır. İstanbul Vestel servisi de bu ihtiyaca cevap verebilmek adına sürekli kendini ve servis hizmetlerini geliştirmektedir.

 

İstanbul Vestel servis hizmetlerini sizlerin için hafta da 6 güne çıkardık. Servis isteğinde bulunduğunuz aynı gün sizlere hizmet vermekteyiz. 3 gün sonra 1 hafta sonra değil aynı gün servis hizmeti sağlıyoruz.

 

Nasıl ödeme yapmak istediğinizi de siz seçiyorsunuz. İsterseniz peşin isterseniz kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme yapacaksanız servis isteğinde bulunurken bunu belirtmenizde fayda vardır.

 

Vestel servisimizin geniş bir ürün yelpazesine teknik servis hizmeti bulunmaktadır. Garantisi bitmiş cihazlar için yetkili servislere alternatif olarak marka bağımsız özel servis hizmeti sunmaktayız. Sizlerde servis çağırırken aradığınız servisin yetkili mi yoksa özel servis mi olduğuna dikkat ediniz.

 

İletişim

444 33 19

Call Now ButtonTıkla Ara