Zeytinburnu Klima Servisi

Zeytinburnu Klima Servisi vermiş olduğu hizmetler kısaca şunlardır..: Zeytinburnu Klima bakım Servisi, Zeytinburnu Klima tamir Servisi, Zeytinburnu Klima montaj Servisi,

Klima teknik Servisi olarak Mazeret bildirildiği taktirde Acil servis hizmeti’de vermekteyiz. Örnek verecek olursak..: Eczaneler, Evde yatalak hasta var ise yada iş yerinde müşteriler durmakta zorlanıyor ise Acil klima servisi hizmetinizdedir.

Servis verdiğimiz klima modelleri ise şunlardır…: Salon tipi klimalar, Kaset tipi klimalar, Paket tipi klimalar, Vrv klimalar, İnverter klimalar, Multi sistem klimalar (Çoklu iç ünite) modellere uzman ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Arızalı klimaya servis talebi isterken klimada oluşan arızayı yada arıza kodunu müşteri temsilcilerimize bildirmeniz arıza hakkında bize daha detaylı bilgi verecektir.

Böylelikle cihazınızın tamiri daha kısa sürede tamir edilmiş olacaktır. Zeytinburnu klima tamircisi tam donanımlı servis ekibinden oluşmaktadır.

Klimada oluşabilecek her çeşit arızayı klima cihazını yerinden sökmeden tamir vede bakımını yapmaktadır.

Zeytinburnu klima ustası donanımlı aracı ile her marka ve model klima cihazını yerinde tamir ederek müşterilerimizin sıcakta kalmalarını önlemektedir.

ZEYTİNBURNU KLİMA SERVİSİ

Klimanızın markası ne olursa olsun hangi model olursa olsun 1 (bir) Yıl servis garantisi vermektedir.

Yaptığımız İşe iki yıl garanti vermemiz işimizdeki ciddiyetimizin bir belirtisi olup Müşterilerimize gereken önem vede hassasiyeti gösterdiğimizin kanıtıdır.

Zeytinburnu bölgesinde bulunan Arçelik klima, Lg klima, Beko klima, Baymak klima, Vestel klima, Demirdöküm klima, Fujitsu klima, Mitsubishi klima, Bosch klima,

General klima, Toshiba klima, Siemens klima, Samsung klima, Uğur klima Markalarına en iyi hizmeti vermektedir. Klima çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer işiniz acil ise Zeytinburnu Acil klima servis ekibimizi adrese en yakın mobil ekibini yönlendirerek Arızanızı kısa süre zarfında çözüme ulaştırmaktayız.  7-24 Acil klima servisi hizmetinizdedir. 

Call Now ButtonTıkla Ara